Můj účet
Přihlášení uživatele

Objednej nad 550 Kč a dopravu máš zdarma

0 Kč
Košík je prázdný

BUDDHA NÁRAMKY

Hodila by se vám pořádná dávka štěstí a energie ? Od toho jsou zde Buddha náramky DELTIMO. Buddhovy náramky jsou velmi dobrým pomocníkem pro dosažení životní rovnováhy a elegantním módním doplňkem na ruku. Všechny Buddhistické náramky jsou vyhotoveny z přírodních kamenů, lávových kamenů či perel v několika provedeních, s doplněním zlatých a stříbrných korálků. Energetické Buddhovy náramky dotváří vždy ozdobný korálek v podobě zosobnělého Buddhy, který je vyroben z kvalitního kovu a zaručuje odolnost vůči jakýmkoliv vnějším vlivům. Jedná se o Buddha náramky na pružné a pevné gumičce, která vám z ruky či zápěstí jen tak nesklouzne a časem se nevytahá.

9 produktů
Buddha náramek zlatý s mořskými kameny Buddha náramek zlatý s mořskými kameny 339 Kč
Buddha náramek zlatý mixovaný Buddha náramek zlatý mixovaný 299 Kč
Buddha náramek zlatý z lávových kamenů Buddha náramek zlatý z lávových kamenů 299 Kč
Dřevěný Buddha náramek Dřevěný Buddha náramek 299 Kč
Buddha náramek zlatý z černých perel Buddha náramek zlatý z černých perel 279 Kč
Buddha náramek zlatý se zelenými kameny Buddha náramek zlatý se zelenými kameny 299 Kč
Buddha náramek stříbrný z bílých perel Buddha náramek stříbrný z bílých perel 299 Kč

Buddha náramek

Jakmile si dáte na ruku Buddhistický náramek DELTIMO, budete následovat řadu osob, které to již učinili před vámi. Buddha náramky jsou v nabídce v mnoha provedeních a vždy je možné si vybrat osobitý šperk, který vám sedne jako ulitý. Energetické Buddhovy náramky jsou vyráběny z přírodních kamenů, z lávových kamenů či různobarevných perel. Buddhův náramek je vždy osazen symbolickou ozdobou Buddhy, která v základu vyjadřuje pozitivní energii, spiritualitu, moudrost, štěstí, blahobyt, cílevědomost a vyrovnanost. Buddhistický náramek vám dodá pozitivní energii i pocit štěstí a bude jedinečným doplňkem na vaší ruce.

Buddha náramky DELTIMO

Buddhistické náramky vnesou do vaší životní filozofie optimismus, pozitivní energii, radost, pocit štěstí, blahobyt i moudrost. Buddha náramky podtrhnou vaše hodnoty a zvýrazní osobnost, kterou pak zcela jistě nikdo nepřehlédne. Podobně tvořené náramky jsou v nabídce se symbolem lebky, činky nebo velkého a silného Gladiátora. Vlastnosti a symboliku Buddhy i buddhismu vám Buddha náramek na ruce vždy připomene.

Co nám symbol Buddhy a Buddhovy náramky napoví ?

Buddha náramky symbolizují postavu Buddhy s jeho typickými poznávacími rysy, s pozitivním a usměvavým zevnějškem společně s mohutnou postavou. Buddhistická víra se dělí na několik odvětví, které se navzájem znatelně odlišují. Mají však pevné základy, které jsou pro všechny typy Buddhismu stejné, a pro mnoho lidí na celém světě je tento základ neodmyslitelnou součástí života.

Symboly buddhismu

Buddhisté vnímají reinkarnaci jako naprostý fakt a silně v ni věří. Reinkarnace ve svém pravém slova smyslu znamená znovuzrození do jiného těla a jasný život po životě. Buddhismus je nejvíce rozšířen v Asii a v Indii, ale své stoupence a následovníky má ve všech koutech světa. K Buddhismu se hlásí mnoho známých osobností, celebrit, manažerů a majitelů firem, vědců, výzkumníků i vědátorských velikánů.

Znak buddhismu

Mezi hlavní znaky a symboly Buddhismu patří zejména vnitřní harmonie, souznění s přírodou, duševní pohoda, laskavost a překonávání překážek, které jsou našimi největšími učiteli. Buddha se nám snaží předat myšlenku užívání si života v radosti a dávání radosti ostatním lidem. Slovo Buddhovo a slavné Buddhovo učení mimo jiné praví, že cesta za výsledkem není jednoduchá a doprovází ji mnoho důležitých životních zážitků, které právě dávají životu smysl.

Buddha přívěšek

Zlatý Buddha a láska jsou spolu nerozlučně spjati. Buddhistické korále lze pokládat za hlavní znak buddhismu a upevnění spirituality. Buddhismus nás učí, že hmotný majetek a peníze jsou pouze nutnými prostředky k přežití a na onen svět si je nikdo z nás nevezme. Není tedy nutné na nich příliš ulpívat a nechat se jimi ovládat. Životním cílem je stav vnitřní vyrovnanosti a klidu.

Buddhovy náramky na vaší ruce budou symbolizovat váš postoj a názor k životu. S tímto nadčasovým a hluboce pravdivým učením se ztělesňuje pocit vnitřního klidu a naplnění. Buddha náramky na vašem zápěstí vám přinesou do života štěstí, radost, harmonii, pohodu a obrovskou schopnost překonávat překážky v pomíjivosti života.

Dámské náramky Pánské náramky Náramky z korálků Náramky z kamenů

Luxusní módní náramky Deltimo za dostupnou cenu

Kontakt
Magic Beans s.r.o. (DELTIMO)
IČO: 06315402
Lidická 700/19,
602 00 Brno - Veveří
Číslo účtu: 115-5453630227/0100
E-mail: podpora@deltimo.com
IČO: 06315402

Více informací ohledně reklamací a vrácení zboží naleznete v sekci Reklamace.
Sociální sítě
Zeptejte se