Můj účet
Přihlášení uživatele

Objednej nad 750 Kč a dopravu máš zdarma

0 Kč
Košík je prázdný

MACRAMÉ NÁRAMKY

Potřebujete pořádnou dávku štěstí a energie? Od toho jsou zde Macramé náramky DELTIMO. Macramé náramek je často se zdobeným velkým gravírovaným korálkem uprostřed, proplétaný a obklopený dalšími korálky, navlečenými na snadno nastavitelné voskované pevné šňůře. Macramé náramek je velmi dobrým pomocníkem při dosažení životní rovnováhy a elegantním módním doplňkem na ruku. Macramé náramky jsou z přírodních kamenů, lávových kamenů či perel v několika provedeních, s doplněním zlatých a stříbrných korálků. Energetické Macramé pletené náramky jsou spojovány s učením Shamballa. Takto je označováno mytické království hluboko v Asii, ve které věří tibetští buddhisté. Je symbolem osvícení, míru a dokonalosti.

16 produktů
Červený macrame náramek se lvem mixovaný Červený macrame náramek se lvem mixovaný 359 Kč
Macrame náramek se lvem mixovaný Macrame náramek se lvem mixovaný 359 Kč
Macrame náramek se lvem a černými perlami Macrame náramek se lvem a černými perlami 359 Kč
Macrame dřevěný náramek se lvem Macrame dřevěný náramek se lvem 359 Kč
Zlatý macrame náramek mixovaný Zlatý macrame náramek mixovaný 359 Kč
Modrý macrame náramek mixovaný Modrý macrame náramek mixovaný 359 Kč
Červený macrame náramek mixovaný Červený macrame náramek mixovaný 359 Kč
Macrame náramek s leopardem z bilých perel Macrame náramek s leopardem z bilých perel 359 Kč
Korálkový náramek macrame bronzový Korálkový náramek macrame bronzový 359 Kč
Korálkový náramek macrame zlatý Korálkový náramek macrame zlatý 359 Kč
Korálkový náramek macrame šedý Korálkový náramek macrame šedý 359 Kč
Korálkový náramek macrame stříbrný Korálkový náramek macrame stříbrný 359 Kč

Macramé náramek a spirituální energie 

DELTIMO Macramé náramky nebo také Náramky Shamballa jsou svázány s meditací. Podle tibetské tradiční legendy ovlivňuje Macramé náramek především čakru Dharma, symbolizující spokojenou mysl a podporující dokonalé a vyvážené souznění mezi tělem, řečí a myslí. Macramé náramky na ruku jsou nádherným doplňkem, který vám kromě dekorativního dojmu přinese i něco dalšího, tak trochu mystického. Energetické Macramé náramky vyjadřují pozitivní energii, spiritualitu, moudrost, blahobyt, cílevědomost a vyrovnanost. Macramé náramek dodá pozitivní energii i pocit štěstí a bude jedinečným doplňkem na vaší ruce. 

Macramé pletené náramky DELTIMO

Macramé design a macramé technika

Macramé, znamená z uzlů a uzlíků. Macramé náramky, nebo se jim také říká Shamballa náramky, jsou drhané stylem macramé a vytvářené nejčastěji z bavlněné voskované šňůrky. Zapínání náramku je řešeno snadno stahovacím uzlem, pomocí kterého si velikost náramku lze jednoduše nastavit podle potřeby. Macramé náramek tedy padne na každou ruku. Macramé design je starodávná technika vázání uzlů původně využívaná k ryze účelovým důvodům, a také proto, aby se látka na okraji netřepila. Název je odvozen od arabského typu koberců s třásněmi zvaného macramé. 

Macramé design a macramé historie

Do Evropy se dostal macramé design během 14. a 15. století a oslovilo zejména námořníky, kterým macramé technika krátila dlouhý čas na moři. Způsoby vázání a macramé technika má hodně společného s vázáním námořnických uzlů a také způsobem spravování sítí. Ve Velké Británii byl macramé design oblíbený v 19. století. V 90. letech minulého století se na trh dostaly nové macramé návody a macramé materiály. Macramé technika je velmi módní a oblíbená. Macramé design je v dnešní době hlavně uměleckou technikou pronikající do spirituality a meditačních pomůcek. 

Macramé materiál a macramé návody

U nás je macramé technika známá spíše jako drhání. Na Macramé náramky se nejvíce používají bavlněné voskované šňůrky a různé druhy korálků. Macramé návody ale umožňují celou řadu materiálů, jako kvalitní příze a šňůry. Používají se ale i provazy z juty, bavlny, bavlnky, vlna, hedvábí, konopí, voskové šňůrky a kůže. Do Macramé náramků se vplétají přírodní korálky, lávové kameny, různobarevné perly, stříbrné a zlaté korálky i gravírované ozdobné korálky, dřevěné či hliněné korálky a semínka. To vše pro zesílení jejich účinku.

Symboly pro Macramé náramky a Shamballa náramky 

Jako první přijali filosofii pro Shamballa náramky bratři Kornerupové ve Francii, kteří vsadili prvky tibetské víry do designu módních náramků. Pro posílení duchovního významu náramků jsou do nich vplétány kameny a kovy s léčivými vlastnostmi a nesoucí prvky vibrujících energií. Macramé náramky se nosí pro dodání osobní síly, jednoty a pro posílení při meditaci. Módní náramek vytváří silný osobní styl nositele pro svou jedinečnou krásu a vzhled. Shamballa náramky jsou tkané macramé technikou do uzlů a mohou je nosit i muži. Hodí se jako náramek pro ženy i jako náramek pro muže. 

Macramé náramek přináší harmonii do života  

Macramé náramky vnesou do vaší životní filozofie optimismus, pozitivní energii, radost, pocit štěstí, blahobyt, moudrost a schopnost překonávat překážky v pomíjivosti života. Macramé náramek podtrhne vaše hodnoty a zvýrazní osobnost. Macramé náramky lze pokládat za hlavní znak upevnění spirituality, založené na nelpění na hmotě. Jde o upevnění života na stavu vnitřní vyrovnanosti a klidu. Macramé náramky na vaší ruce budou symbolizovat váš postoj a názor k životu.

Dámské náramky Pánské náramky Náramky z korálků Náramky z kamenů

Luxusní módní náramky Deltimo za dostupnou cenu

Kontakt
Magic Beans s.r.o. (DELTIMO)
IČO: 06315402
Lidická 700/19,
602 00 Brno - Veveří
Číslo účtu: 115-5453630227/0100
E-mail: podpora@deltimo.com
IČO: 06315402

Více informací ohledně reklamací a vrácení zboží naleznete v sekci Reklamace.
Sociální sítě
Zeptejte se