Můj účet
Přihlášení uživatele

Objednej nad 550 Kč a dopravu máš zdarma

0 Kč
Košík je prázdný

NÁRAMKY S KRÁLOVSKOU KORUNOU

Máte rádi šperky s nádechem symboliky? Náramky s korunou DELTIMO jsou elegantní, osobité a jedinečné. Symbol královské vladařské koruny má kořeny již v dávných pohanských časech. Náramky s královskou korunou a královskou korunu spojuje symbol kruhu, věčnosti a koloběhu života. Královská koruna má původ ve věnci z lučních květů, v pohanských kamenných kruzích a indiánských čelenkách. Královský náramek má původ ve staroegyptské koruně, čelence se vztyčenou hlavou kobry, trnové koruně či aureole nad hlavami světců. Náramek s korunou připomíná korunovační klenot ze zlata a drahých kamenů, který je symbolem nejvyšší moci, osvícení, korunní čakry a změněného stavu vědomí.

12 produktů

Královský náramek

DELTIMO Královský náramek nám dodává energii a intuitivně nás ji naučí vnímat. Egyptští faraoni mají na čelence vyobrazený mystický symbol hada představující energii hadí síly, přinášející posvátné vědomosti a transformaci vědomí. Crown náramek nás spojí s královským symbolem koruny a magickým symbolem kruhu. Magický kruh přináší vesmírnou vibraci, jednotu, kruh života, věčnost a sílu přírodních zákonů. Queen náramek a kruh nemá začátek ani konec, představuje kosmickou sílu, je symbolem nekonečna, dokonalosti, láskyplného světla, čistoty, ochrany a harmonie. Náramky s královskou korunou nám pomohou získat duchovní energii, zregenerovat tělo i duši. 

Náramky s královskou korunou DELTIMO

Náramek s královskou korunou

Náramek s korunou v sobě nese ohromnou sílu. Královská koruna je opředena spirituálním tajemstvím a je symbolem vladaře. Kombinace vibračních kamenů a královské koruny symbolizuje mystickou, léčivou a královskou moc královny. Přináší spirituální vidění a duchovní vyspělost. Je symbolem vzdělanosti a duchovní vyspělosti. Královská koruna kryje a aktivuje šestou čakru, tedy šestý smysl nacházející se mezi obočím. Aktivuje vyšší duševní sílu, intuici, telepatickou energii a jasnozřivost. Naučí nás vnímat nefyzické energie a tajemství, která máme vnímat, ale neodhalovat myšlením. Náramek s korunou na ruku je výrazem vznešenosti, moci a výjimečnosti. Náramek s královskou korunou nám dodá důstojnost, ctnost, mravní čistotu, spravedlivost, slávu, čest, ale i radost. Královský náramek nás vede s měrek k duchovnu, spiritualitě, nadpřirozené nesmrtelnosti a věčnému životu. Symbol královské moci v podobě koruny nám vnese do života sílu a chuť bojovat a touhu stát se výjimečným.

Náramky s královskou korunou a přírodními kameny

Královský náramek na ruku s přírodními a lávovými kameny se používá k léčebným účelům již léta. Léčivé účinky přírodních kamenů znali již staří Mayové před více jak 5 000 lety. Využívali je i v Indii a Číně a v dalších kulturách. Náramek s královskou korunou nám přináší vibrace všech přírodních a lávových kamenů, které navozují pocit relaxace, uvolňují ztuhlé svaly, uklidňují a harmonizují naše energie. Pozitivně ovlivňují potíže s koncentrací nebo spánkem. Probouzí naši energii a nechává ji volně proudit skrze meridiány, energetickými dráhami těla. Příznivě ovlivňují činnost našich vnitřních orgánů, zrychlují náš metabolismus, detoxikují organismus, zlepšují oběh krve i lymfy a pomáhají při regeneraci kůže. Náramky s královskou korunou z přírodních kamenů příznivě ovlivňuje imunitní systém, odstraňuje deprese, pozitivně působí proti stresu a navozuje pocit klidu.

Co nám symbol koruna a královský náramek napoví?

Náramek s královskou korunou skrývá v sobě velkomyslnost, jistou blahosklonnost, pochopení pro ostatní a rozšířenou vnímavost. Náramky s královskou korunou přináší důstojnost, odhodlanost, sílu vše zvládnout a dokázat. Spojení s tvarem magického kruhu je nejuznávanějším symbolem dávnověku. Queen náramek nebo crown náramek je podle symboliky symbolem nadhledu, schopnosti usmiřovat spory a pro svého nositele zaručuje určitou míru nedotknutelnosti, výjimečnosti a moudrosti. 

Dámské náramky Pánské náramky Náramky z korálků Náramky z kamenů

Luxusní módní náramky Deltimo za dostupnou cenu

Kontakt
Magic Beans s.r.o. (DELTIMO)
IČO: 06315402
Lidická 700/19,
602 00 Brno - Veveří
Číslo účtu: 115-5453630227/0100
E-mail: podpora@deltimo.com
IČO: 06315402

Více informací ohledně reklamací a vrácení zboží naleznete v sekci Reklamace.
Sociální sítě
Zeptejte se