Můj účet
Přihlášení uživatele

Objednej nad 750 Kč a dopravu máš zdarma

0 Kč
Košík je prázdný

NÁRAMKY SE LVEM

Máte rádi osobité šperky s nádechem symboliky? Náramky se lvem DELTIMO jsou elegantní, osobité a jedinečné. Symbol lva lze nalézt nejen v astrologickém zvěrokruhu, kde je lev silné sluneční znamení. Náramek se lvem je známkou síly, sebevědomí, magické moci duchovního nitra a probouzejícího se vědomí našeho nitra. Lion náramek přináší pochopení spirituální nesmrtelné podstaty našeho lidského bytí. Náramky se lvem, symbolem krále pouště se objevují již od starého Egypta. Lion náramek a na něm majestátní lev, který je zobrazen i v mnoha městských erbech, a je i symbolem českého království, je výrazem hrdosti, síly a odhodlání bojovat jako lev.

20 produktů
Zlatý náramek se lvem z mořských kamenů Zlatý náramek se lvem z mořských kamenů 419 Kč
Zlatý náramek se lvem s černými perlami Zlatý náramek se lvem s černými perlami 369 Kč
Zlatý náramek se lvem a hnědými kameny Zlatý náramek se lvem a hnědými kameny 329 Kč
Červený macrame náramek se lvem mixovaný Červený macrame náramek se lvem mixovaný 449 Kč
Zlatý náramek se lvem a černými perlami Zlatý náramek se lvem a černými perlami 369 Kč
Stříbrný náramek se lvem mixovaný Stříbrný náramek se lvem mixovaný 399 Kč
Macrame náramek se lvem mixovaný Macrame náramek se lvem mixovaný 449 Kč
Zlatý náramek se lvem a bílými perlami Zlatý náramek se lvem a bílými perlami 399 Kč
Macrame náramek se lvem a černými perlami Macrame náramek se lvem a černými perlami 449 Kč
Zlatý náramek se lvem s lávovými kameny Zlatý náramek se lvem s lávovými kameny 399 Kč
Macrame dřevěný náramek se lvem Macrame dřevěný náramek se lvem 449 Kč
Dřevěný náramek se lvem Dřevěný náramek se lvem 399 Kč

Náramek s hlavou lva jako symbol astrologie 

DELTIMO Náramek s hlavou lva je symbolem ušlechtilosti, hrdosti, bojovnosti, velkorysosti, vytrvalosti, fyzické síly a dominantní moci. Dodá nám energii a intuitivně nás ji naučí vnímat. Jde o velkou duševní a transformační sílu, která v nás proudí nejen lvím symbolem, ale i pomocí vibrací přírodních kamenů. Lev náramek sebou nese i ohnivý astrologický symbol lva. Tedy introvertní chování, někdy božsky klidné, mírné a velmi přívětivé, ale i plné požitků, panovačnosti a egocentrizmu s potřebou vzbuzovat obdiv a uznání ve svém okolí. Náramky s hlavou lva je znak instinktu, vůdcovství, se snahou vyhnout se boji, ale se schopností lovit a překvapit svou oběť neobyčejně rychlým útokem. Jde o rychlý úsudek a schopnost reagovat. 

Náramky se lvem DELTIMO

Lví náramek a symbol totemu

Lví náramek právě hlavou lva představuje velmi silové totemové zvíře a symbolizuje tajemnou živlovou sílu ohně. Lev, jako totemové zvíře, nám pomáhá zkrotit naši vnitřní dravou šelmu až v našem nejhlubším nitru. Náramek se lvem vnáší klid a umírněnost do našeho života. Lev jako šelma se projevuje sebedůležitostí, jistým egocentrismem a dávkou sobectví, která se dá velmi dobře směřovat a ovládat. Disponuje výbušnou zuřivostí a nesmiřitelnou pýchou, kterou vibrační kameny spolu s hlavou lva dokáží buď usměrnit, anebo v případě, že chceme tyto vlastnosti posílit a stát se průbojnějšími, umí i posílit. Náramky se lvem pak přináší symbol lidské duše, zkrocené síly, která se v nás projevuje s královskou vznešeností a vlastním uvědoměním zodpovědnosti za naše činy. Náramek se lvem umí nebezpečné nezkrocené síly usměrnit, svéhlavost a destruktivní nadpozemskou sílu přeměnit na neutuchající sílu bojovat se ctí, hodnou krále zvířat.

Náramky se lvem a přírodními kameny

Náramky se lvem s přírodními a lávovými kameny se používají k léčebným účelům již léta. Léčivé účinky přírodních kamenů znali již staří Mayové před více jak 5 000 lety. Jsou hojně využívané v Indii, Číně a v dalších mnoha kulturách. Náramek se lvem nám v podobě přírodních kamenů přináší vibrace, navozující pocit relaxace, uvolnění ztuhlých svalů, uklidnění a harmonizaci energií. Pozitivně ovlivňují potíže s koncentrací, spánkem, probouzí naši energii a nechávají ji volně proudit skrze meridiány, energetickými dráhami těla. Přírodní kameny příznivě ovlivňují činnost našich vnitřních orgánů, zrychlují náš metabolismus, detoxikují organismus, zlepšují oběh krve i lymfy a pomáhají při regeneraci kůže. Lví náramky z přírodních kamenů příznivě ovlivňují imunitní systém, odstraňují deprese, pozitivně působí proti stresu a navozují pocit klidu.

Co nám symbol lva a Lion náramek napoví?

Náramek se lvem, symbolem a zosobněním mocného krále zvířat, je osobitým šperkem a elegantním doplňkem. Lví náramek je přeneseným zobrazením odvahy, ušlechtilosti a velké fyzické i duševní síly. Lev náramek se v duchovní oblasti pojí s kočkovitou šelmou spojenou především se znakem ostražitosti, bdělosti, statečnosti a spravedlnosti. Lion náramek v sobě skrývá i určitou nelítostnou dravost, schopnost rychlého úsudku a rozhodování, velkou bojovnost, sílu a odvahu. Lev je v naší společnosti využiván jako symbol mnoha věcí i událostí, jednou takovou může být například Český lev.

Dámské náramky Pánské náramky Náramky z korálků Náramky z kamenů

Luxusní módní náramky Deltimo za dostupnou cenu

Kontakt
Trade Barons s.r.o. (DELTIMO)
IČO: 06315402
Lidická 700/19,
602 00 Brno - Veveří
Číslo účtu: 115-5453630227/0100
E-mail: podpora@deltimo.com
IČO: 06315402

Více informací ohledně reklamací a vrácení zboží naleznete v sekci Reklamace.
Sociální sítě
Zeptejte se