Zamów w ciągu 137,1 zł lat i jesteś wolny wysyłka

0 zł
Koszyk jest pusty

Náramky z korálků

V současné době milují dámské náramky z kamenů všechny muži i ženy. Mohou to být náramky z korálků, lávových kamenů a mnohých minerálů. Nosí se i kožené náramky, stříbrné nebo zlaté náramky. Korálkové náramky jsou doplněny stříbrnými a zlatými korálky s jasnou symbolikou. Šperky již nejsou jen výsadou žen, ale v poslední době i mužů. Náramky na ruku s korálky dotvářejí vaši osobnost, dobře se ladí s oblečením a jsou perfektním osobitým doplňkem. Žena i muž bez jedinečného šperku je dnes jako ryba bez vody. Náramky na ruku s korálky i bez nich se hodí jako skvělý dárek.

18 produkty
Náramek se lvem Náramek se lvem 59,5 zł
Náramek s vlkom Náramek s vlkom 64,4 zł
Náramek s korunou Náramek s korunou 64,4 zł
Náramek s korunou Náramek s korunou 64,4 zł
Náramek se sovou Náramek se sovou 59,5 zł
Náramek se sovou Náramek se sovou 64,4 zł
Náramek se sovou Náramek se sovou 64,4 zł
Náramek s pandou Náramek s pandou 64,4 zł
Náramek se srdcem Náramek se srdcem 59,5 zł
Náramek se srdcem Náramek se srdcem 64,4 zł
Náramek se srdcem Náramek se srdcem 59,5 zł
Buddha náramek Buddha náramek 64,4 zł
Buddha náramek Buddha náramek 64,4 zł
Náramek se slonem Náramek se slonem 64,4 zł
Náramek se slonem Náramek se slonem 59,5 zł
Korálkový náramek macrame bronzový Korálkový náramek macrame bronzový 80,5 zł
Korálkový náramek macrame zlatý Korálkový náramek macrame zlatý 80,5 zł
Korálkový náramek macrame stříbrný Korálkový náramek macrame stříbrný 80,5 zł

Náramky na ruku s korálky vhodné pro ženy, ale i muže

Pokud vám dojde fantazie a nevíte čím potěšit ženu, kupte jí jedinečný šperk, jakým jsou třeba náramky z korálků. Dámské náramky s korálky jsou takovou sázkou na jistotu. Nikdy tímto dárkem nešlápnete vedle. Dámské korálkové náramky z různých minerálů s kovovými prvky ženy milují právě kvůli energetickým vibracím kamenů a spirituálnímu významu. Korálkové náramky na ruku jsou luxusním a stylovým doplňkem vhodným do společnosti, na volný čas a třeba i do posilovny. Fitness náramky z korálů dolaďují životní styl a odhodlání dosáhnout svých cílů. Náramky z přírodních lávových kamenů s doplněním korálky jednoruční činky z nerezové oceli jsou vhodné pro všechny aktivní ženy, ale i muže.

Náramky z korálků jsou jedinečné

Jedinečný člověk má jedinečný styl a k tomu i výjimečný náramek na ruku. Náramky z korálků a kamenů vnesou do vašeho života optimismus, pozitivní životodárnou energii, mnoho radosti, pocity štěstí, ale i blahobyt a moudrost. Moderní náramky z korálků dokáží podtrhnout vaše ucelené hodnoty a zvýraznit vaši osobnost, kterou nikdo nepřehlédne a zaujmete tak na první pohled. Můžete si vybírat z jednotlivých variant, jako jsou Macramé náramky s lavírovanými korálky či Buddha náramky vhodné pro muže i ženy s různými spirituálními symboly. Vyberte si náramek z korálků návod, jak vybírat vám přinášíme.

Korálkové náramky a jejich symbolika

Náramky s korálky a lebkou se hodí se pro všechny, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Zde je lebka třeba symbolem filozofie motorkářů, nebo rockové a metalové hudby. Náramky s leopardem a náramky s královskou korunou se hodí také pro ženy díky svému elegantnímu vzhledu. Gladiátor náramky či Sparťan náramky s přilbou se hodí pro všechny udatné bojovníky, kteří se v žádném případě jen tak lehce nehodlají vzdát a jdou si za svým cílem. Náramky s korálky se lvem nejsou určeny jen pro narozené ve znamení lva, ale hodí se pro silné managery, obchodníky a úspěšné podnikatele. Tyto návody na náramky z korálků a jejich kritéria k vybírání se vám mohou hodit.

Korálkové náramky slouží jako talismany a amulety

Pro všechny fitness, crossfit, posilovnové a celkově sportovní nadšence jsou zde fitness náramky s činkou. Na první pohled je patrné, co tento korálkový náramek symbolizuje. Doplní váš aktivní styl života a smysl pro zdraví. Pokud již dávno víte, že ve zdravém těle je zdravý duch, podpořte tento styl vhodným doplňkem. Náramek na ruku s korálky si můžete vybrat i ze speciální kolekce mixed. Tyto kombinované náramky z korálků, které se vyznačují svou originalitou, jednoduchostí a kombinací všech možných stylů jsou bez zmíněných symbolů. Náramky na ruku jsou prostě pro každého.

 

Jedinečný korálkový náramek

Každý kámen mezi korálky je zcela jiný, velmi originální a jedinečný, stejně jako je jedinečný každý z nás. Korálkové náramky z korálků a jejich vzory z pravých přírodních a lávových kamenů potěší opravdu každého. Šperky z přírodních drahých kamenů a korálků jsou nabízeny v tak širokém sortimentu, že má každý možnost vybrat si ten pravý podle požadované barvy a svého módního stylu. Náramky s korálky mají také nádech spirituality, dodávají životodárnou energii, přináší štěstí a ochraňují nebezpečí. Korálkový náramek pozitivně ovlivňuje náš spánek, ovlivňuje příznivě imunitní systém, pozitivně působí proti napětí, stresu a odstraňuje deprese. Náramek na ruku s korálky a přírodními i lávovými kameny se používá k léčebným účelům řadu let.

Osobitý styl a korálkové náramky pro muže

Pánské korálkové náramky jsou určené mužům, kterým není jedno, jak na okolí působí. Vždy zaberou neutrální barvy, jako černá, bílá, šedá, i tmavě modrá, které můžete kombinovat se vším. Pokud chcete výrazný šperk, zvolte pastelové barvy a pro zvýšení roku životodárné energie volte jednoznačně červenou. Pánské korálkové náramky v červené barvě zaručeně zapůsobí na vaše okolí a můžete se předvést v plné parádě. Zaujmete tak na první pohled. Pánské korálkové náramky jsou hitem posledních let. Kdo jej nemá, jakoby nežil. Pánské náramky s korálky zdobí a jeden z nich by se měl nadobro zabydlet ve vašem šatníku.

Jak nosit pánské korálkové náramky?

Moderní současný muž dbá nejen o svůj účes a čistotu a originalitu oblečení, ale věnuje pozornost také posledním trendům v oblasti doplňků. Snad každý úspěšný chlap si dnes již uvědomuje, že perfektní vzhled a osobitý styl dokáže dělat divy nejen na obchodní schůzce, při hledání nové práce, ale zejména i při získávání srdce té osudové ženy. Jak si vytvořit svůj vlastní osobitý a charakteristický styl? Pomoci vám mohou právě ty maličkosti, kterými jsou pánské korálkové náramky. Takové pánské korálkové náramky jsou zcela ideální k upoutání pozornosti.

Náramky z korálků, Buddhismus či Shamballa

Luxusní náramky z korálků jsou velmi často označovány jako Buddha náramky z korálků, nebo také náramky na ruku Shamballa. Jaký je v tom rozdíl? Všechno totiž prostě souvisí se vším. Léčivá síla náramků s korálky a přírodních i lávových kamenů byla objevena v rozličných koutech světa a všude tam se také hojně používaly. Toto staré učení je si vzájemně velmi podobné, je čisté a pozitivní. Stejně tak vypadají i korálky a náramky na ruku. Mezi hlavní symboly Buddhismu patří vnitřní harmonie, duševní pohoda, laskavost, souznění s přírodou a neustálé překonávání překážek. To je také naším největším učitelem.

Spirituální náramky na ruku z korálků

Myšlenka užívání si života v jeho radosti a její předávání ostatním lidem není jednoduchou cestou. Doprovází ji důležité životní zážitky dávající životu smysl. Buddhisté vnímají reinkarnaci jako fakt a věří v ni. Znovuzrození do jiného těla a život po životě je pro ně faktem. K Buddhismu se v současné době hlásí mnoho známých osobností, manažerů, majitelů společnost, ale i vědců a výzkumníků. Buddhistické korále jsou hlavním znakem buddhismu pro upevnění spirituality. Toto učení nás vede k myšlence, že hmotný majetek a peníze jsou jen nutný prostředek k přežití. Na onen svět si je nikdo vzít nemůže. Není dobré na nich příliš ulpívat a nechat se ovládat. Životním cílem tohoto učení je stav vnitřního klidu a vyrovnanosti.

Pozitivní přínos náramků z korálky

Shamballa náramek z lávových kamenů podobně jako buddhistické korálky symbolizuje harmonii, vyrovnanost a přináší štěstí. V překladu Shamballa znamená vděčnost a vnáší do života prožití zázraku. Otevírá srdce, sílu lásky, sílu myšlenky, víru ve Světlo a pochopení jevu, že tvůrci svého života jsme my. Shamballa nebo jinak Shangri-La je charakterizována jako vysoko vibrační světelné rajské místo, které je ukryto v éterické úrovni Tibetu. Tady vládne nejvyšší moudrost, láska a všudypřítomný mír. Multidimenzionální systém léčení je pro lidi na Zemi velkým zdrojem informací a vědění. Dává jim duchovní vedení, životní sílu a léčivou energii. Univerzální životní energii Mahatma, nebo jinak Já Jsem, slučuje s Boží přítomností, Boží Milostí, energií Nanebevzatých Mistrů i andělské energie. Urychluje rozšířené vědomí a celkové vědomí lidstva skrze nalezení láskyplného místa uvnitř.

Dámské náramky Pánské náramky Náramky z korálků Náramky z kamenů

#SHOP THE LOOK

Kontakt
Trade Barons s.r.o. (DELTIMO)
IČO: 06315402
Lidická 700/19,
602 00 Brno - Veveří
Numer konta: 115-4537930257/0100
E-mail: info@deltimo.com
IČO: 06077021

W celu uzyskania więcej informacji o zamówieniu należy ZAWSZE podawać numer zamówienia.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziećie w dziale Reklamacje.
Sieci społeczne
Zapytać