Zamów w ciągu 80,7 zł lat i jesteś wolny wysyłka

0 zł
Koszyk jest pusty

#DELTIMO LION 2 NA MAGAZYNIE

#LION

Kombinace dokonale vybroušených korálků z barevných lávových kamenů spolu s drobnými kovovými korálky ozdobenými platinou a jako koruna celého kompletu pečlivě vypracovaná miniatura lví hlavy, to je ve stručnosti popis jednoho z nejatraktivnějších náramků v naší nabídce. Velikost je univerzální, náramky se odlišují počtem a velikostí korálků, takže podle potřeby si lze vybrat decentní "dámské" nebo o něco větší provedení pro muže, díky pružné gumě se náramek přizpůsobí vaší ruce.Král zvířat zdobí královský šperk

Asi pro každého z nás je lev symbolem a zosobněním mocného krále zvířat, je zároveň i velmi dekorativním motivem, používaným často také v heraldice a pro výtvarné účely. Lev je přeneseným zobrazením odvahy, ušlechtilosti a velké fyzické i duševní síly. V oblasti duchovní se tato kočkovitá šelma spojuje především se znameními ostražitosti a bdělosti, v astrozoologii značí navíc také oheň, Slunce, statečnost a spravedlnost, ovšem skrývá v sobě i určitou nelítostnou dravost, krutost a může být i znamením války.Možná právě proto se v moderní době z erbů a štítů šlechtických rodin přesunul do znaku tvrdých a nesmlouvavých obchodních manažerů a podnikatelů. Vždyť vůči svým soupeřům a rivalům je často zapotřebí udržet si nadhled a budit dostatečný respekt. Pokud jste tedy cílevědomí a dokážete jít vytrvale a bez zaváhání za vytyčeným cílem, je právě symbolika lva pro vás tou pravou. Lev prostě není nic pro slabé a malověrné!

64,4 zł
4 ocen dodać opinie

Zapisz się na transport

Czy 80,7 zł i transport jest na nas

Towar wysyłamy

w ciągu 24 godzinbr
od złożenia zamówienia

#LION

Kombinacja doskonale wypolerowanych koralików z kolorowych kamieni lawowych razem z małymi metalowymi koralikami ozdobionymi platyną i jako korona całego dzieła precyzyjnie zrobiona miniatura głowy lwa, to jest zwięzły opis jednej z naszych  najbardziej atrakcyjnych bransoletek. Rozmiar jest uniwersalny, bransoletki różnią się ilością i wielkością koralików, więc według potrzeby możno sobie wybrać delikatne damskie lub większe męskie wykonanie, dzięki sprężystej gumce bransoletka dostosuje się do państwa ręki.

 

Król zwierząt zdobi krolewski klejnot

Pewnie dla każdego z nas lew jest symbolem i uosobnieniem mocnego króla zwierząt, jest również bardzo dekoratywnym motywem, używanym często też w heraldyce  i w celach artystycznych. Lew jest wyobrażeniem odwagi, szlachetności i mocnej fizycznej i psychicznej siły. W zakresie duchownym ten koci drapieżnik łączy się głównie z czujnością i ostrożnością, w astrozoologii znaczy też ogień, Słońce, odwagę i sprawiedliwość, ale chowa w sobie też nielitosną okrutność i dzikość, może być też znakiem walki. 

 

Może właśnie temu w dzisiejszej erze lwy z erbów szlachciców przesuneły się na znaki ostrych i bezkompromisowych managerów i byznysmanów. Przecież z powodu swych konkurentów i rywali często niezbędne jest  budzić respekt i utrzymywać dystans. Póki państwo sa ambitni i potrafią długotrwale i bez wątpienia iść za swoim celem, to właśnie dla państwa symbol lwa jest przeznaczony. Lew po prostu nie jest symbolem dla słabych i przewrażliwionych.

Ocena produktu

Napisz recenzję

Stanislav Šustáček
Super

Popularnych i najlepiej sprzedających

#DELTIMO GLADIATOR 2 56,3 zł
#DELTIMO GLADIATOR 3 56,3 zł
#DELTIMO GLADIATOR 4 56,3 zł
#DELTIMO GLADIATOR 5 56,3 zł
#DELTIMO GLADIATOR 6 80,5 zł
#DELTIMO GLADIATOR 7 56,3 zł
#DELTIMO GLADIATOR 9 56,3 zł
#DELTIMO GLADIATOR 10 56,3 zł
#DELTIMO SKULL 1 56,3 zł
#DELTIMO SKULL 3 56,3 zł
#DELTIMO SKULL 4 56,3 zł
#DELTIMO SKULL 5 56,3 zł

#SHOP THE LOOK

Kontakt
VIRALSITES s. r. o.
IČO: 041 40 451
Borská 1045/40,
Skvrňany,
301 00 Plzeň
Numer konta: 115-2833080227/0100
IBAN: CZ9701000001152833080227
E-mail: info@deltimo.com
IČO: 04812263
Sieci społeczne
Zapytać